Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.11.2023, 15:19   #19
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN
 
Mirek Swirek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Lublin
Posty: 3,970
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 4 dni 1 min 57 s
Domyślnie

Eee, nie sądzę. Dobre egzemplarze zawsze trzymały cene, teraz jedynie mogą drożeć w wyniku trudniejszego pozyskania dobrego egzemplarza, choć na zachodzie są i wcale tak szybko się nie sprzedają, gdyż nie ma na nie odbiorcy. Na szosę są lepsze motocykle, a off jest zabroniony i respektowany jest zakaz.
Do tego motocykla potrzebny jest temperament, jak powiedział Ex, motocykl absorbuje uwagę i wymaga prowadzenia pewną ręką, cały czas. Jak napisał Lukasz, nie da się nim turlać i moim zdaniem kompletnie nie nadaje się do jazdy płynnej turystycznej, żadne to zwiedzanie na Lc8 i jazda we dwoje. Ja próbowałem i plecak wsiadł na niego raz i nigdy już więcej. Oczywiście można, zawsze się znajdzie ktoś, kto to zrobi, ale Lc8 nie jest w tym najlepszy.
Mi spalały zawsze w granicach 7-8l/100, jazda dynamiczna do paczki sześć. Pałowania nigdy nie było i nigdy nie spalił mi 6, czy 6.5 l... (chwała temu, kto zatankuje go po raz pierwszy bez zachlapania się wahą, tankuje się go powoli i doświadczenie pokazuje jak włożyć pistolet do baku) Jeździłem nim tak jak On lubił i ja z resztą też, czyli ogień ! Wolna jazda to udręka...

Zmęczył mnie, albo się zestarzałem i nie chciało mi się go już kontrolować, bo to ogólnie przejebany motocykl! Po trzecim egzemplarzu dałem na luz...

Ta R-ka, to pomylone gary moim zdaniem...

https://www.willhaben.at/iad/gebrauc...re-r-717675683
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem