Wątek: Moja Kawa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.11.2023, 12:16   #27
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,182
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 6 godz 43 min 27 s
Domyślnie

No dzieje się tak, że Kawa pójdzie na sprzedaż , wystawię pewnie przed rozpoczęciem sezonu. Właśnie ją przygotowuję do zimy.

Odkąd pojawił się RTek, Kawa przejechała może ze 200km. Do roboty prawie nie jeżdżę, bo home office stał się u mnie w fabryce standardem. W tym tygodniu pojechałem ją zatankować na zimę i pomimo to że była z szybą, to hałas w kasku w porównaniu do RTka czy Afry był męczący. Nakedy to jednak nie dla mnie. Nie ma sensu trzymać takiego fajnego motka na krótkie wyjazdy po mieście w ciepłe dni, chyba że jako lokatę kapitału ale zwrot może zając za długo


Gdyby ktoś był zainteresowany przez zimę to proszę o kontakt na

Kawa jest z 2021 roku, polski salon, jestem drugim właścicielem, kupiłem przy przebiegu 45 km (to nie jest błąd) bezwypadkowa, nawet bez paciaków Ma ryski na baku od tank baga - do polerki. Aktualny przebieg, jakieś 3500 km.

Dodatki:
Nowe opony Pirelli Angel GT2, stopka centralna, osłona chłodnicy, gmole sw-motech (mam też OEMowe slajdery gdyby ktoś wolał), przerobiona kanapa, oparcie pasażera (można zdjąć bardzo łatwo), lewy stelaż na torbę boczną sw-motech. Tank bag i szyba do ustalenia. Cena powyżej 50 tyś zł.
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem