Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.10.2023, 22:25   #64
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 13 godz 25 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał sluza Zobacz post
UWAGA!

W dniu dzisiejszym przejechałem swoją trasę, z założenia trudniejszą jak się z Ferdkiem umówiliśmy, dla motocykli lżejszych lub ciężkich z miotaczami ognia. Przejechałem sam, udało się, i to jest dobry prognostyk, ale nie jest lekko, a wręcz nawet ciężko. Cibor by powiedział "idź pan w chuj".

Jeszcze mi się ręce trzęsą, gdy to piszę, i roebiieę błędy. I nabawiłem się przetoki między żołądkiem a pęcherzem, bo co wypiję, to idę sikać od razu
Prętów nie ma, ale jest np bobrowa grobla, zarośnięta trzcinami, gdzie o dziurach w drodze dowiadowywałem się dopiero gdy uderzałem nosem w licznik.
Miejscami charakter przeprawowy. Jakieś gałązki poodgarniałem, żeby droga była lepiej doświetlona.
Jest jeden prawdziwie dziewiczy bród, już w sumie go rozdziewiczyłem, ale spodziewam się, że będzie to punkt dogłębnej integracji. Jest też bród z płytami śliskimi jak nie powiem co, nie powiem u kogo, aż motocykl mi obróciło, ale zachowałem zimną krew.

Biorąc powyższe pod uwagę, uprzejmie uprasza się o rozważne podejmowanie decyzji o wyborze trasy, zabranie ze sobą lin, najazdów i dużo empatii.
A, i jest tak wąsko, że nie da się zawrócić. I żeby buty wody nie puszczały. I módlcie się, żeby nie padało. Jak będzie padać, ja nie jadę
Stacji po drodze NIE będzie, a długość to 90-125 km.
idź pan w chuj.
__________________

Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem