Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.10.2023, 09:50   #15
Lis
 
Lis's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 761
Motocykl: Jeżeli będę miał AT, to RD04
Lis jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 3 dni 27 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał krynek Zobacz post
Tak tylko podsumuję; dzięki za odzew temat załatwiony telefon do SKP która robiła przegląd, wysłane aktualne zdjęcia licznika, dowodu i pojazdu sms-em, przeliczenie ile to mogło być tych kilometrów rok temu i pan po prostu poprawił/skorygował odpowiednie wpisy przy okazji firma zyskała bo był to pierwszy przegląd od nowości to został też skorygowany na dwa lata a nie na rok jak było wcześniej. Dlaczego tak było nie ważne kto mądry ten się domysli, ja jestem zadowolony bo wczoraj to musiałem brać busa i jechać nim do domu.
Tak więc warto czasami posprawdzać swoje dane ze stanem faktycznym bo być może nie zawsze się uda tak łatwo jak mi.
pozdr
Fajnie, że się udało. Mi się kilka lat temu nie udało, bo podobno poprawki może dokonać diagnosta, który dokonał pomyłki... Ten, który dokonał pomyłki odszedł na emeryturę.
Na szczęście się pomylił wstecz, więc kolejnego roku jak przyjechałem to się okazało, że zrobiłem jakieś 80 kkm To był najlepszy sezon ever
W ogóle mają tam jakieś luźne podejście, bo raz wpisują 5 kkm, raz 105 kkm. Motocykl ma ponad 100 kkm, ale raz myślą i dodają tę jedynkę, a raz tylko to co widać na zegarze...
Lis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem