Wątek: R1300gs
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.09.2023, 09:23   #33
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,177
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 3 godz 48 min 55 s
Domyślnie

Na wstępie - nie chcę obrażać użytkowników BMW i wrzucać ich do jednego wora, nie każdy prezentuje w.w. symptomy - mam nadzieję, że włącznie ze mną

Długo się broniłem przed zakupem jakiekolwiek bmki ale po prostu RTek wyszedł mi jako najlepsze moto do jazdy z małżonką (ich auta nie miałem nigdy i póki co się nie zanosi, bo po pierwsze mam wrażenie, że nie pasuję do tego stanu umysłu a po drugie preferuję gwiaździstą konkurencję która niestety nie robi motorków). Natomiast GSa chyba raczej nigdy nie kupię bo nie chciałbym być posądzany o przynależność do w.w. grupy a przede wszystkim, bardzo subiektywnie, te motorki są dla mnie po prostu brzydkie - bez urazy - przy czym ten 1300 wygląda już lepiej na dostępnych zdjęciach.

Co do ciężaru, to ATAS-kloc ma jeszcze wyżej środek ciężkości natomiast jeździ się tym fenomenalnie (po twardym) i myślę, że gdybym sprzedał swoją i kupił prawie nowego RTka to bym żałował.

Powoli zaczynam myśleć o R80, gdyby naszła mnie ochotę na robienie samemu. Pamiętam te motorki na wakacjach w latach 80/90tych jak przyjeżdżali na nich kierownicy zza zachodniej granicy. Robiły mocne wrażenie, tak że zostało do dziś.

PS nietanie gadżety są też u dilerów innych marek premium ale tak wypaśnego sklepu internetowego jak powyżej to jeszcze nie widziałem
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem