Wątek: Domowy asystent
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.08.2023, 09:09   #5
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,858
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 21 godz 2 min 47 s
Domyślnie

To może jednak jak do tej pory będę robił za centralkę. Bo u mnie jak padnie prąd a ostatnio zdarza się że fazy brakuje, to skąd o tym wiem. No bo sobie chce zobaczyć jak koty przed domem harcują, a aplikacja pokazuje że jest Off Line. No to kontrolnie sprawdzam co tam w pompie piszczy, przeważnie też jest Off line. Już tak dla pewności sprawdzam produkcję fotowoltaiczną i mam sprawę jasną. Za pomocą aplikacji wysyłam do PGE informację że nie ma zasilania, nie będąc na miejscu nie wdaję się w szczegóły typu brakuje jednej, brakuje dwóch faz albo wszystkich. Ostatnio mieliśmy taką sytuację, że brakowało chyba dwóch ale połowa płyty kuchennej była zasilana. No i jeszcze rolety pokazują się na czerwono jak jest problem z prądem. To jest cała moja inteligencja w domu. Są jeszcze jakieś światła, ale wymagają bycia w obiekcie. Zamki otwieramy z klucza.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem