Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.07.2023, 00:50   #607
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,987
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 8 godz 10 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post

Apropos spalania drewna to nie każdy pali stuletnim dębem. Dlatego wybrałem kocioł na zrębki i będą mi wozic z rejonu dróg za darmo porąbane gałęzie z przycinki drzew przy drodze. Chcieli już teraz przywieźć ale na razie buduje bunkier i nie ma miejsca. Jak będzie można gorąco w domu to otworze okna, bo dla tego kotła jest najlepiej kiedy pracuje od jesieni do wiosny bez przerwy. Technologie spalania odpadów drzewnych są, istnieją i naprawdę działają. W przeciwieństwie do zielonego wodoru który do dzisiaj nie wszedł do użytku. Mam serio zamontować pompę ciepła i FV i patrzeć na bilanse? Łatwiej otworzyć okno i wywietrzyć dom bez rekuperacji.
Faziku, pomyliłeś wątki. To nie ten z budowy

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
Nie czekam na te tysiące kabli podwodnych , bo wiem że to niemożliwe do wykonania. Słucham ergetykow co mają do powiedzeniai narazie się to sprawdza. Pamiętam jak zapowiadali niekorzystne warunki dotacji/montowania paneli na dach. Mówili że za dużo paneli wysadzi sieć w powietrze. Wszystko się sprawdziło i w germanii, jak i u was, są mniej korzystne warunki na FV niż kilka lat temu.osiagnelismy limit mocy na FV i więcej nie da rady bonurobi nam problemy. Dziwne co nie?
No pacz Pan, a mnie FV zakładajo w poniedziałek i nikt nie ma żadnego ale. Ide o zakład, że herce i wolty po instalacji będą OK.
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem