Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.06.2023, 21:47   #55
Mech&Ścioła
 
Mech&Ścioła's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 278
Mech&Ścioła jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 7 godz 58 min 14 s
Domyślnie

Sorry Bohun, wcześniej przeoczyłem Twój komentarz...
Cytat:
Napisał Bohun Zobacz post
Mech&Ścioła
Ta zawieszka z wina na parapecie to myślałem, że zdjęcie żony, kobity. A tu wąsacz jakiś....
Rozbawiłeś mnie
Toż to ja opuściłem na te krótkich parę zaledwie dni małżonkę, by da dać jej od siebie odpocząć, i... vice versa

Fajnie, że zwróciłeś na to uwagę! Wino i resztę produktów z parapetu kupiłem w małym sklepiku u Włocha, była miła pogawędka, super atmosfera, jego kumple siedzieli na zewnątrz i popijali piwko, a sklep miał być już za 6 minut zamykany, a mimo to w powietrzu czułem luz. Właściciel doradzał co mam kupić, pytał czy przekroić bułeczkę specjalnie pod kolacyjną kanapeczkę. Wziąłem do ręki z półki tę butelkę wina, tylko dlatego, że na jej szyjce znajdowała się ta zawieszka ("zdjęcie żony? wąsacz?). Otóż to sam Al Bano poleca to wino!!! Prawdziwa Felicita!!! Stawiam na ladzie butelkę przed Włochem, a ten komentuje - Świetny wybór! Śmieję się do niego, bo w jego sklepie są tylko 2 rodzaje wina, to z Al Bano i drugie - bez niego Jakbym wziął to drugie, usłyszałbym pewnie to samo Nie znam się na winach, ale lubię pić te dobre. To bardzo mi smakowało
20230610_201938.jpg
A gdzie Ty tam u Al Bano zobaczyłeś wąsy?
Mech&Ścioła jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem