Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.06.2023, 18:10   #24
CzarnyCzarownik
 
CzarnyCzarownik's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Maków Podhalański
Posty: 1,793
Motocykl: XRV750->XR400
Galeria: Zdjęcia
CzarnyCzarownik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 17 godz 56 min 37 s
Domyślnie

Gratuluję elektryfikacji

Nadal mam fabryczny soft i raczej tak zostawię.

Z tego co czytałem to otwarte oprogramowanie puszcza większą moc na silnik, przez co możemy go ugotować. Można tam też wlutować czujnik temperatury zamiast manetki gazu aby się przed tym zabezpieczyć. Ktoś tam jesscze pisał jak zrobił kichę przy programowaniu silnika i coś sprzestało działać. Tak że wydaje mi się to bez sensu. Myślę że przy górskich drogach normalny soft wydłuży życie silnika i zębatek w środku.


Do podjazdów nawet stromych zębatka 42 przodu wydaje się ok, ale tylko jak jest kaseta 40-50z z tyłu. Prędkość maksymalna 45km/h do osiągnięcia tylko na zębatce 42 z przodu i 11 z tyłu.


Silnik jest z EU więc nic nie doliczają do ceny z Ali. Można ustawić 2 ograniczenia prędkości 25 i 45. Przełączanie (u mnie, sterownik VLCD6) przez przytrzymanie przycisku power i strzałka w górę przez 10 sekund.

Kupiłem z linku https://a.aliexpress.com/_EGgCpwt (silnik 750W, sterownik vlcd6, bateria parrot 48v 19.2Ah). Przy zakupie drugiego zestawu nie było dostępnego sterownika ale po napisaniu wiadomości prywatnej chińczyk zwiększył stan magazynowy. Pisał, że zostało im kilka sztuk i ściągli ze sklepu (może trzymają kilka zestawów na reklamacje/gwarancje?). Widzę że teraz nie ma wersji 750W, więc trochę lipton.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
__________________
Zapraszam na YouTube , Instagram oraz Stronkę.
Pozdrawaim, Dawid z DMMotoAdventures
CzarnyCzarownik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem