Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.06.2023, 09:10   #4
Mazurkas007
Słońce do 31.10.23
 
Mazurkas007's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Podlasie/Tajlandia
Posty: 400
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 27000
Mazurkas007 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 15 godz 28 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał teddy-boy Zobacz post
Z tipo problem jest jest jeden. Nie podoba się nam za bardzo, ale dziękuję za trop, bo muszę pooglądać go z bliska i może okaże się niegłupi. Jakiego silnika tam szukać?
Ja też byłem na nie, ale jak poszedłem, wsiadłem, porównałem sobie jakość i wyposażenie do tego co oferuje konkurencja, to się bardzo pozytywnie zdziwiłem.
Kupiłem wtedy 1.2 benzynę i powiem Ci, że całkiem to przyjemnie smigało, chyba że cztery osoby + bagażnik + boks, to już było wyzwanie wtedy. Przez trzy lata zrobiłem 120kkm i nic absolutnie sie nie działo.
Teraz w marcu oddałem w rozliczeniu i wziąłem również kombi, ale silnik benzyna 1.4 z turbiną + silnik elektryczny. Wszystko jest z elektronicznych wspomagaczy i skóra nawet, automat. W porównaniu do poprzednika 1.2 to ten jest pocisk. Są też wersje z dieslem.
W budżecie 80kpln, to kupisz prawie, że nowy.
Teraz mam biały-perła i wygląda 'tylko' ładnie, do tego ma osłony na nadkola, progi, itp - taki niby off-road. Ale poprzedni miałem w kolorze Ferrari Red, wyglądał zajebiście po prostu. Ilość miejsca za kierownicą i ergonomia foteli - rewelacja, idź sprawdź, przymierz się.
Mazurkas007 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem