Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.05.2023, 08:48   #19
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 632
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 19 godz 30 min 39 s
Domyślnie

Leśnika w dobrym stanie blachy z ponad 15 letnim stażem to ze świecą szukać... Jeśli kto ma w konserwie, to ceny kręcą się wokół 35-45K... Sam szukam już ponad 11msc... Mam konta na 3 forach Subaroskich i wszystkie WRX czy Leśniki jeśli ktoś wśród forumowiczów wystawi, znikają po kilku godiznach. Sam Bibę sprzedałem z końcem zeszłego roku, bo nadkola przy kielichach przeleciały na wylot, ruda zżarła nadkola tylnie i przednie już prawie też, a progi pod plastikiem jak się wydawały zdrowe, tak po rozebraniu, nie były już rewela.. A chłopaki przyjechali zza Poznania i tak teraz co tydzień przysyłają zdjęcia jak go robią i jak się cieszą i dziękują, że w tak dobrym stanie znaleźli. Taka prawda o tych autach, że ciężko coś na rynku znaleźć... Albo upalane i niejednokrotnie bite, albo konstrukcja sita... Mit duży o autach z ciepłych krajów - wcale nie tak, że rudej brak, lepsze mają tylko ramy i sanki, na czym można oszczędzić, ale trzeba pomyśleć, bo zestaw wszystkich uszczelek drzwi oraz klap kosztuje ogromne pieniądze, a te od słońca są sparciałe i gwizda non stop... A kielichy i tak ruda żre, bo konstrukcja nadkola taka, że są złożone z dwóch warstw blachy i mają mikroszczelinę i tam jest główny problem, bo wszelka para powoduje pojawienie się rudej w miejscu, które nie jest widoczne, ani możliwe do zabezpieczenia.

PS Jak ktoś ma coś tej marki do 60K w benzynie, to też chętnie obejrzę
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem