Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.05.2023, 09:58   #1881
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,087
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 godz 53 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
To faktycznie trochę do dupy myślałem ze rama a tu wszystko?
Miła Pani na infolinii Canyona jeszcze przed zakupem wszystko mi wyjaśniła - w końcu wydając 15k chcesz mieć pewność, że nie kupujesz kradzionego roweru, a zapewnienia o gwarancji nie są wyssane z palca.
Pełna 6 letnia gwarancja producenta i 2 letnia rękojmia obejmująca wady fabryczne dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego kupującego.....dorobią Ci nawet kluczyk do baterii ale wystąpić o to musi 1 właściciel - nie wiem jak jest w przypadku innych producentów ale pamiętajcie o tym proszę kupując używany rower czy to analogowy czy DC !

Zresztą czytając warunki gwarancji/instrukcji też wyraźnie o tym jest napisane ale kto w PL czyta gwarancję czy instrukcje użytkowania czegokolwiek - przecież Polak wszystko wie najlepiej
"Gwarancja obejmuje tylko wady materiałowe i technologiczne, które istniały już w momencie dostawy. Wszelkie uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi nie są objęte gwarancją. Na przykład zużycie. Musisz być pierwotnym właścicielem roweru i możesz zgłosić roszczenie gwarancyjne do 6 lat od daty zakupu"
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem