Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.04.2023, 16:20   #1248
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,854
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 15 godz 38 min 55 s
Domyślnie

Uczepiłem się akumulatora, bo wydaje się być to powodowane jakąś logiką. Akumulator był zmieniony we wrześniu i nie mam zamiaru go wymieniać na własny koszt, bo niby z jakiej racji? Co do przyczyny takiego stanu rzeczy to wolałbym jednak aby VW postarało się podać przyczynę, że auto przestaje jechać Nie po to męczę serwis aby się dobrze poczuć i mieć coś gratis, tylko po to aby znaleźli przyczynę, skoro już się tym zawodowo zajmują. Ze swojej strony staram się im dostarczyć maksimum informacji aby mogli męczyć dział techniczny, jeżeli sami nie są w stanie czegoś znaleźć. Wiem jedno że w chwili obecnej nie odbiorę auta jak nie znajdą przyczyny, koniec kropka, a do jazdy ich skoda mi wystarczy, do Grecji wybieramy się w maju dopiero. Może przyczyną są wskazane przez kolegę ichtiologia, utlenienia i błędy z tego powodu. Faktem jest że auto nie ładuje małego akumulatora wtedy kiedy powinno i coś wyciąga z niego prąd w nadmiernej ilości. Wszystko zaczęło się nagle jakiś miesiąc temu. Pan z serwisu znalazł jakieś informacje z lutego obecnego roku, dotyczące wadliwie działającego przekaźnika, odpowiedzialnego za chłodzenie/grzanie baterii co być może wyjaśniało by ucieczkę prądu niekoniecznie brak ładowania. Znalazłem też informację o nowej akcji technicznej ale w tym wypadku wychodzi na to że VW jeszcze nie wie co z tym fantem zrobić. Trochę wstyd przed sąsiadami że często nas widzą wożących się lawetami, ale podobno siara to tylko jak motocykl tak wozimy
Załączone Grafiki
Typ pliku: png IMG_8344.png (1.15 MB, 11 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 1256AAFB-2D1A-4A24-903E-F1A4B08FA8E0.jpg (1,000.7 KB, 11 wyświetleń)
Typ pliku: jpg A3655554-5C6C-4FB9-971F-7AE7C46B1320.jpg (675.2 KB, 12 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem