Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.03.2023, 09:37   #27
Mallory
Moderator
 
Mallory's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Poznan
Posty: 2,436
Motocykl: RD04
Przebieg: kto wie
Mallory jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 dni 9 godz 8 min 4 s
Talking

Chłopaki, bardz, bardzo dziekuję za porady. Czytam uważnie. mada - będę dzownił))

Mhv - Ale brakuje jednej ważnej informacji od Ciebie - jaki silnik masz obecnie i jaka moc. Zakładam że skrzynię masz manualną. MHV - klasyka klasyki, 1.9 tdi na pompie, 90 KM, kombi, manual (wyposazenie top: autoalarm, tempomat, klimatronik, elktryka i inne wszelkie bajery...)
Jak go wykorzystuję?
Bardzo prosto: codziennie trasa po mieście w korkach: 7km i gaszę, potem 7 km i gaszę, potem 11 km i gaszę - tak praktycznie codziennie.
W weekendy wiadomo - trasy do 200/300 km często w kilka osób.
W wakacje - ze dwa dalekie wyjazdy po kilka tyś km, często od strzała 1200-1300 km maxymalnie obładowany na autostradzie na tempomacie 130 non stop.
I w mieście mam spalanie 6 - korki niestety w Poznaniu są duże, na autostradzie przy tym obiciżeniu i tym tempie 6,5.
Przez kilkanaście lat nie zepsuło się nic poza eksploatacją - raz wymieniłem dwumasę i amortyzatory.
Wymieniałem tylko olej, filtry, opony, akumulatory iid...


Węgrzyn, Chomik, Mada, Ziutek, Babel, Zimny, Dubel, luk2asz - faktycznie 1.5 benzyna może być to dobry wybór, pomyślę powaznie.

Fassi - NIE MA OPCJI, chociaz Tobie akurat bym sprzedał, Golf tak czy inaczej zostaje, jest jeden szkodnik chętny na przejęcie zresztą po 15 latach codziennej jazdym nie wyobrażam sobie go sprzedać)


Adagio, Brzeszczot - tak, golf jest zadbany bardzo, wszytsko tip-top porobione zawsze. Mam super mechanika sąsaida (drzwi w drzwi). Po prostu co 10 tyś daję mu kluczyki i robimy wszytsko co jest do zrobienia bez kompromisów. Potem na przeglądzie wielkie oczy diagności robią jaki może być stan takiego auta. Może faktycznie nie kombinować bo emocji nie potrzebuję niepotrzebnychz nowym... hmmm...

Matjas, Emek - będą to już 4 osoby w sumie od tego roku)) no tak ekipa się wykrusza, ale może towaru więcej zabierzmy. Jednak 4 kolarzówki i 4 osoby zamiast 5 też sporo.

Czytam jaby co .... i myślę.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 20190812_064720.jpg (915.2 KB, 18 wyświetleń)
__________________


Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien.
Mallory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem