Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.03.2023, 09:08   #21
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

myślę Emek, że czasy kiedy Mallory jeździł golfem w piątkę z pięcioma rowerami powoli się już kończą ale może nie.
ten silnik 1.0TSI95KM to do większego auta się nie nadaje ale Polo czy Izibiza dają z nim radę bez problemu żadnego.
podpiszę się również pod tym co napisano powyżej o 1.5TSI - zrobiłem już ze 130kkm łącznie dwoma Octaviami z takim motorem i to jedzie i nie narzeka. Przy jeździe po klientach po europie 50/50 autostrada drogi lokalne przy braku uwielbienia dla mandatów spokojnie schodzę do 5.3l/100.
jak lecę dalej autobanem to z reguły 6.3 - wózek buja się do 200kmh wg GPS oczywiście na co dzień tak nie jeżdżę ale to daje pojęcie o potencjale.
wadą przy takich długich dniach jest mały baniak - styknie na 750km może.

wszystko kiedyś się kończy - stare golfy również oczywiście oprócz golfów II ale to już wszyscy wiemy


tak nawiasem mówiąc jeszcze
to w Estonii zakochałem się w przyczepach wysokich z pokrywą - likwiduje to moim zdaniem konieczność posiadania dużego auta na, tak naprawdę, okazjonalne wyjazdy kiedy się trzeba poważniej zapakować.
styknie wtedy mniejsze autko na co dzień jeśli ktoś już wyrósł z wózków i trzech fotelików.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem