Wątek: XL 750 transalp
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.03.2023, 15:08   #416
Horizon
 
Horizon's Avatar


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 285
Motocykl: GG ES700
Horizon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zimny Zobacz post
Bo wiecie, tu sobie możemy ponarzekać że na Dakar to marny ten trampek, zawias taki se a silnik niewiadomo co, i wydech dziwny....

....tymczasem starzy trampkarze w liczbie niemałej przeżywają to co FAT w momencie gdy nadchodziła NAT. Pamiętam jak to było. Siedzą, ciułają hajs, liczą kredyty i leasingi i wpłacają zaliczki

Z mojej perspektywy to jeden z niewielu motocykli w tej klasie z akceptowalną z mojej perspektywy jeszcze ceną zakupu nowego. Nie, ja nie kupuję - nie stać mnie chyba więc zostaję z nastoletnim GSem
Bez wątpienia znajdą się amatorzy nowego trampka. Baa! Będą zachwyceni bo to jest to na co czekali, ale nie można lekceważyć gadania tych którzy są sceptycznie nastawieni do tego co powstało. Sporo ludzi liczyło, że pojawi się jakaś konkurencja dla T7 i Tuarego (bo prawda jest taka, że aprilia jedyna rzuciła wyzwanie Yamasze i dała bardzo fajną odpowiedź na adv z zacięciem enduro/rajdowym). Wychodzi na to, że powstał motocykl który z V-stromem może sobie piątkę zbić . Cenowo też szału nie ma, bo tak jak wszyscy piszą - dorzuć handbary i płytę pod silnik i wychodzi identyko T7/Tuareg. Ja miałem nadzieję na konkurencję dla tego typu maszyn, ale niestety zaczynam zbierać zaliczkę na Aprilkę bo na horyzoncie nic się nie pojawi z terenowych dwucylindrowcow (ktm 890 R spoko, ale odjechany cenowo)
Horizon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem