Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.03.2023, 10:51   #3
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

cześć Mieciek,

nie znam się to Ci napiszę co ma mój sąsiad od dobrych 10 lat jak sprawnie pamiętam.

DINLI Centhor 700 /chyba też jako Kingway Dominator/.
silnik /coś tam szukałem jak mu to naprawiałem - o tym dalej/ robił ponoć FUJI czyli jakby Subaru

Facet ma stajnię i obrabia od lat tym quadem konie. Ciąga przyczepę, wywozi ściółkę/nawóz spod nich około 2km w jedną mańkę za wieś.
Quad ma CVT oczywiście, dołączany przód i blokadę. Duży jest i wygodny bo miałem okazję nim jeździć po naprawie - na asfalcie spokojnie można pyrkać 60-70kmh. Oczywiście jest homologacja.

W skrzyni wyobliły się sprzęgła kłowe co powodowało wypadanie biegu. Wymieniłem mu to na poprawione części oryginalne /niestety trzeba pruć całkowicie piec/ i od tamtej pory 8-9 lat quad tyra bez najmniejszego problemu. ŻADNYCH kłopotów prócz chyba walniętej półośki z przodu ale sąsiad sam przyznał, ze nie zauważył pękniętej osłony przegubu.

Wydaje mi się, że to dobra, niedroga propozycja. Przy zakupie oczywiście trzeba sprawdzić czy wybrane przełożenie utrzymuje się w wybranej pozycji przy zmianie obciążenia.

ew to... chyba okazja

https://www.olx.pl/d/oferta/quad-hon...5-IDTdmkE.html
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem