Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.02.2023, 16:35   #43
delirium
Banned


Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Kraków
Posty: 489
Motocykl: nie mam AT jeszcze
delirium jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 godz 6 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ex1 Zobacz post
mimo wszystko mam wrażenie że nie czujesz kontekstu... jeżeli chcesz jeździć po asfaltach czy po szuterkach to większej różnicy nie będzie.. Kontekst wypowiedzi był jednak taki aby opowiadać o właściwościach terenowych tych motocykli.. bo są to ADVy.. a te się.zmieniają w zależności od konstrukcji, kół czy zawieszenia.. i akurat tutaj 17tka odgrywa dużą rolę.. z Resztą.. my to sprawdzaliśmy organoleptycznie... nie teoretyzujemy...

Kolega miał dokładnie taką 800 tke, latał gównei w terenie mieliśmy duże porównania podjazdów piaskowych choćby, ale i zdolności trakcyjne wzrastały mimo tych samych opon.. tu się.nie ma co przekonywać porostu tak jest, nie bez powodu w lekkich endu rakach masz 18 a nawet 19 stki, gdyby nie było różnic stosowali by 17tki... bo jak sam piszesz są lżejsze..i mocniejsze
sorry nie dogadamy sie bo nie rozumiesz o co tu chodzi. Wciąż porównujesz adv do enduro a to niebo a ziemia, IMO nie opłaca się zmieniac tylniego koła na może 1% przypadku kiedy akurat w piach wjedziesz. na 99% pozostałych przypadków mniejsze koło bedzie lepsze. Jak pisałem wszystko jest kompromisem w biznesie adv. Powodzenia na 18" z tyłu.

Jak kupie sobie kiedyś używana 800'tke GSa to na pewno nie bede szedł w koszty i koła zmieniał, tak samo jak nie zmieniałem w swojej xt tenerze,
są inne ważniejsze mody. A tak FYI ja jeżdże praktycznie tylko w terenie i enduro bo nic innego mnie nie interesuje. droga utwardzona tylko jako dojazdówka.
delirium jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem