Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.01.2023, 20:30   #49
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 9 godz 31 min 27 s
Domyślnie

Ja mierzyłem RST ADV X lub coś podobnego, ta najnowsza wersja jak szukałem dla siebie.

Wszystko fajnie, faktycznie masywna kurtka ale jeden jak dla mnie kompletnie poroniony pomysł - membrana jest na stałe z podpinka. Nie z kurtką ale z podpinką - czyli albo jeździsz jak jest powyżej 20 stopni albo jak poniżej 10. Kompletnie bez sensu jak dla mnie. Układ kurtka plus membrana to u mnie najczęściej używana opcja. Podpinka wchodzi jak jest poniżej ok 13 stopni.

To był główny powód dlaczego nie kupiłem - bo poza tym i masą kurtałki to wszystko ok było.

Co do membran.. gore, nie gore. Nie wiem, buty trekkingowe mam jedne Ecco drugie LOWA, oba z gore i jakoś nie czuje żeby to był taki kosmos względem innych. Choć z racji porządnego wykonania to mam je już po 10 lat.. Ale jak mówiłem w kwestiach motocyklowych ciuchów ja mało wymagający jestem.

Póki co na motorku daje radę bez gore texu i bez kontroli trakcji i elektronicznego zawieszenia żarcik, no offence

Jak to co kupiłem okaże się w praktyce do bani to uczciwie o tym napiszę i nie będę malował trawy na zielono.

Pozdrawiam
Zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem