Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.01.2023, 12:42   #7
Ciedar71


Zarejestrowany: Jun 2022
Miasto: Joaswerk 24, 52224 Stolberg (Niemcy),
Posty: 16
Motocykl: Honda AT XRV 750 RD07 ROK 1993'
Przebieg: 77.000
Ciedar71 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 3 godz 39 min 56 s
Domyślnie

Witajcie.
Faktycznie zdławienie figurowało tylko w dokumentach.
Jeśli chodzi o objawy braku mocy to trudno mi to ocenić bo nie miałem okazji jeszcze pocisnąć tym sprzętem na maksa bo moja ulica jest za krótka a po zakupie jeszcze nie zarejestrowałem maszyny na siebie.
Generalnie dłubię teraz w garażu wszystko co mi spadło po poprzednim właścicielu. Masa przeróżnych usterek. Przyspawał na ten przykład dźwignię zmiany biegów. Więc kupowałem w ciemno bez sprawdzenia wałka zdawczego. Obumarły trip master (już działa), pompa paliwa z zasilaniem podciśnieniowym powodowała kulawą pracę silnika. Zmieniłem na elektryczną i wszystko pięknie pyrka. Hamulce zdarte do zera, łańcuch i cały napęd generalnie wszystko teraz jest nowe. Zostało mi jeszcze sprzęgło. Bierze mi wysoko i hałasuje a jak się już rozgrzeje to tak coś tam wali, że czuć to aż na ramie. Tarczki już kupiłem i nowe sprężyny ( te mocniejsze) jeszcze tylko łożyska. No poprostu czytam posty i opracowania napraw innych kolegów żeby nie spieprzyć czegoś. Generalnie jest fan i cieszę się tym, że mogę się tym pochwalić i że ta maszyna daje szansę na dokonywanie tych napraw samodzielnie.
Fajnie, że mogę z Wami tak sobie tutaj popisać bo mieszkam za granicą i jest tak jak jest.
Jeszcze tylko opowiem na koniec kawał o samym sobie. Kupiłem sobie AT bo mi się zawsze podobała. Myślałem nad nową ale zanim sprawa była w zasięgu ręki to sprzęty tak zaczęły rosnąć cenowo w oczach, że postanowiłem kupić maszynę do samodzielnej naprawy czyli wiekową. Wybaczam jej niedoskonałosci mam nadzieję, że ona się odwzajemni. No i teraz z wiosną tylko jeszcze zostało mi zrobienie prawka i może jak przeżyję to wszystko to kiedyś na jakimś zlocie spotkam się z Wami Dobrzy Ludzie.
No i teraz to już wszyscy wiedzą, że mają do czynienia z nowicjuszem.
Pozdrawiam serdecznie.
Ps. Zrobiłem fotki tej dokumentacji ale nie umiem tego tutaj wstawić. Ups...
Ciedar71 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem