Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.12.2022, 08:00   #542
zimiok

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Oświęcim
Posty: 305
Motocykl: Triumph Tiger 800XC
zimiok jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 18 godz 51 min 4 s
Domyślnie

ATomku, czyli jednak nie jest to oficjalne stanowisko rządu UA tylko grupy ekstremistów. IMHO, daleka droga do jakichkolwiek roszczeń, jeśli w ogóle można o nich mówić.
Zespół parlamentarny, o którym pisałeś to 13 na 450 członków, czyli mniej niż 3%. Po drugie zaś, nawet tytuł tego zespołu parlamentarnego odnosi się wprost do Kubania. Słowa o III, II czy jakiejkolwiek innej RP tam nie znajdziesz.
Cytat z wpisu na FB przewodniczącego tegoż zespołu:
"Naszym zadaniem jest opracowanie polityki powrotu na pole kulturowe i społeczne ukraińskich terytoriów etnicznych i etnicznych Ukraińców. Przede wszystkim zajmiemy się Kubaniem. Ale inne regiony, gdzie Ukraińcy żyją w zwartej zabudowie, też będą pod naszą uwagą."
Wrocław pewnie zajęliby jako pierwszy

W polskim parlamencie powstał zespół "Stop ukrainizacji polski" złożony z kilku średnio rozgarniętych osób. Czy to oznacza, że cała Polska to ukrainofoby?
Czy takie zachowania skrajnej, na szczęście mniejszości, ale mającej swoich przedstawicieli w parlamencie ma świadczyć o tym, że będziemy chcieli przywrócić Wilno i Lwów do macierzy?
Przechwytywanie1.JPG

@Radoss, popraw mnie jeżeli się mylę, ale chyba ani razu nie powołałem się na źródła z GW.
zimiok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem