Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.11.2022, 21:53   #38
radiolog
 
radiolog's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,118
Przebieg: 30 000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 3 dni 12 godz 29 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał chomik Zobacz post
Mam komplet, grzane rękawiczki (idą na to docelowe rękawice motocyklowe) do tego kurtka, spodnie i skarpety. Niestety w Polsce nie ma dystrybutora ale można ściągnąć ze stanów https://www.ventureheat.com Cieplutko jak ta lala. Idealnie skrojone i grzeją tam gdzie trzeba a dodatkowo są ciepłymi ubraniami więc z powodzeniem można używać jako ciepłych kalesonów, czy bluzy. Nie są tanie.
Warto jednak zainwestować aby nic nie zdechło albo nie poparzyło (miałem spodnie e-KLANG ślad po poparzeniu do dziś, a myślałem, że mnie coś kłuje podczas jazdy).
Co do grzanych manetek to komfort jazdy w grzanych rękawicach jest dużo dużo dużo większy, grzana maneta to parzy w wew, stronę dłoni a piździ w zew. Grzane rękawice to po prostu jazda jak latem nie czujesz wcale zimna.
Jak założysz neoprenowe osłony na handbary, wystarczy grzać na minimum i mieć przejściowe rękawice czyli na okres wiosenno-jesienny.
Odnośnie e-klan, w życiu mnie nie oparzył , przecież są 3 stopnie grzania, nie trzeba od razu na max. E-klan ma druty grzewcze na szyi , całej klatce, całych plecach i całych rękach , a ten amerykański ma ograniczone miejsca paneli grzewczych .
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem