Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.09.2022, 10:42   #20
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,970
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 42 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał madafakinges Zobacz post
Moja dupa mi to dyktowała.
A z czym się nie zgadzasz?
nie wydaje mi się aby 1000 prowadziła by się.lepiej, a wręcz bym powiedział że jeżeli już ustawiać przewagi to na rzecz 1100 bo jest lżejsza. może to była kwestii jedynie pozycji dla Ciebie, niższe/wyższe siodło może wiele zmienić, inaczej ustawiona kierownica

co do skrzyni to się.nie wypowiem bo miałem DCT i mam teraz DCT i ta napewno jest bardziej dopracowana..

nooo z tym silnikiem w 1100 jak w KTMie to się.absolutnie nie zgodzę.. fakt silnik w 1000 brzmi lepiej.. jest bardziej miękki..ospały ale znów ten w 1100 nie jest jakimś demonem, idzie przyjemniej.. i to bym pozostawił na plus..
i plusem według mnie .. jeżeli ktoś nie zmienia wydechów jest org. układ kolektora i tłumika w 1100.. tam jest porostu ciszej... i to jest mega odczuwalne na dłuższych trasach.. a grzeje no coś tam grzeje bo masz po prawej stronie bulę na kolektorze.. ale nie mam z tym żadnych problmów jakoś specjalnie nawet w mieście

ono i ta obsługa.. no fakt nie jest jakaś super.. Ale w modelu po liftowim też już.było słabo.. i osobiście tryby jazdy tutaj przełącza się.lepiej.. informacji na ekranie masz więcej.. a android auto też jest spoko..
__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem