Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.09.2022, 08:14   #27
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,763
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 19 godz 49 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Jeszcze zatęsknisz do Vstroma czekam na tą woltę ale to spokojnie. Mamy czas
matjasie, mimo różnych zalet beemki, choroba VStromowa mnie całkiem nie opuściła. Ja po prostu uwielbiałem te osiołki, taki trampek na asfalt. Robaki się odzywają... To za czym nieco tęsknię to - taniość VStroma. Nie tyle w zakupie (czy wykonaniu) bo teraz ceny szalone ale w dodatkach, akcesoriach. Przykład z brzegu - buma ma kierownicę fatbara. Pomyślałem, spoko - zapodam podwyższenie z przesunięciem ZETA za 200 pln. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się że rozstaw śrubek jest 5 mm szerzej niż wszelkie inne - i drogowskaz na SW-Motech lub Wunderlich. To nie są tragedie jak motocykl jest na kilka lat - odżałujesz i masz. Ale u mnie póki co - tylko V-Stromy a kiedyś Trampki utrzymywały się dłużej niż sezon

Buma ma jednak jedną cechę która czaruje - doskonale się prowadzi, przyspiesza i hamuje. I jest w tym nie narowista a taka jak ....osiołek na koksie.

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Pytałem ponieważ w mojej kurtce mam 8 otworów wentylacyjnych.
Klatka-plecy , rękawy przód i tył.
Jeśli jest wlot a nie ma wylotu to wentylacji nie będzie ciśnienie powietrza nigdzie nie poleci nie przedmucha.
A jaka to kurtka z ciekawości?

W dotychczasowej w sumie miałem tych suwaków z 10 - naprawdę rewelacja. Tyle że wtedy jeszcze robili takie krótkie suwaki. Jeśli chodzi o ręce to chyba wywiewało plecami bo mimo braku wentylacji na tyle rękawów, nigdy nie miałem na łapach dyskomfortu. No jak w korku 35 stopni to w sumie i tak było mi wszystko jedno

Jak to będzie - zobaczymy. Ta nowa modeka ma z kolei długie suwaki i na rękawach i na plecach. Życie pokaże czy hit czy kit
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem