Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.09.2022, 10:17   #22
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,762
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 19 godz 14 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Trza było zadzwonić. Nie musiałbym pisać
Hehehe...

Emek - jak zaczynałem rozeznania, nie wiedziałem jak sytuacja wygląda. Jak pisałem kilkanaście lat jeździłem w ciuchach jednej marki i nie zgłębiałem tematu w ogóle. Pomyślałem że zanim pójdę po kolejny komplet do tego samego sklepu, podpytam.

Kurtka od BMW z pewnością jest bardzo dobra lub świetna, jakości tych ciuchów chyba nikt nie kwestionuje. W końcu sama kurtała za 3-4 tys musi robić robotę

Co to pytania o to po co mi membrana - jeździłeś przy 15 stopniach w kurtce bez membrany tzn w samej wierzchniej? Bo ja jakoś tego nie lubię a żadnych termoaktywnych bluz itp nie stosuję, tylko t-shirt zwykły. Membrana ma mi załatwić temat wiatru, chłodu i lekkiego raczej, przelotnego deszczu. I tak było dotychczas. Jak miałbym jechać w ścianę deszczu i wierzyć (tzn być pewnym) że nic nie przemięknie to musiałbym być zapewne ubrany w cenie Trampka 600 PD06 Oczywiście jakimś rozwiązaniem jest używka o jakiej wspominacie...

Jak mówiłem, mało wymagający jestem i może tu jest problem Ogólnie z tego co widzę - to chyba jest raczej wybór pt. ciuchy z gore-tex czy inne.

Podsumowując - człowiek zakłada wątek aby utwierdzić się w słuszności wyboru a tu się chłopy zaraz odezwą i.....

https://youtu.be/w6QN3EHSjVs



Poważniej - dzięki za wszelkie opinie (dobre i złe) i kubeł zimnej wody (sic!). Jak zacznę używać, podzielę się wrażeniami, plusy i minusy.

Dzieju pytał o wyloty z tyłu rękawów, nie, nie ma - ale i nie widziałem takich w innych ciuchach.
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem