Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.08.2022, 16:25   #62
Tolecki
 
Tolecki's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Augustow
Posty: 298
Motocykl: RD04
Przebieg: 88000
Tolecki jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 18 godz 12 s
Domyślnie

Dobra pany som i dobre wieści....spływ po 40 zeta dla osoby (dla zapisanych tu , jak kto che niech sie pisze bo potem dupa blada). Zmieniamy dostawce ale musze wiedziec ile (10 na zapas ) bo na Hańczy tłok. Kubek + badziewny brelok + magnesik 20 pln (po kosztach . Śniadania: Szwedzki stół w polskim wykonaniu ...czyli 10 x wszystkiego mniej.
Obiady: stara niechce mi powiedziec co wypitrasi ale z tego co wiem to kartacze w poniedziałek (mało oso, mało roboty_
Na powitanie miał byc bigos ale fasolka po bretońsku starczy bo być moze zimno będzie i trza będzie atmosfere ogrzac. Bedzie zupa rybno-krewetkowa z serem i grzankami ...chyba w niedziele.
Program w skrocie: piąteSobotak przyjazd , regijestracja i konkurs napoju....(przypominam o zasadach) a potem to co zawsze
Sobota: rano śniadanie po secie i o 12 na spływ. Po spływie obiad (cos tam coś tam,,) i mozna isc na disco -polo (20 zeta) 100m obok

Niedziela : śniadanie i seta a potem do miejscowego kolekcjonera pojazdów...potem obiad i moze jakieś rozgrywki sportowe w noge , siate czy petanque,,,
Poniedziałek: śniadanie , mierzenie promili i obiad , a jak niektórzy jadą to tez git
Na tym zestawie akurat ta strona pokazana z logiem kempingu a druga jest z logiem WiR-u.







Mam pytanie : jedzie ktoś na Bydgoszcz
Reszta potem bo palce bolom!!!
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 297931765_1047647445937742_111421671685891734_n.jpg (238.5 KB, 9 wyświetleń)
__________________
Stara madra prawda glosi:Kto nie pije ten donosi!!

Ostatnio edytowane przez Tolecki : 07.08.2022 o 21:14
Tolecki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem