Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.06.2022, 11:48   #2102
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,852
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 9 godz 5 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Taki dzień DMS Dzień Małego Spalania hehehehehe

Trza pamiętać również, że jadąc z Orlenu w Jedlinie do mojej mieściny suma przewyższeń jest na korzyść zjazdów bo ciągle się jedzie w dół. Można żartować ale to jest istotne.
Myślę, że przy normalnej jeździe trzeba liczyć te 2.8l. Bez aptekarskiej dokładności można powiedzieć, że mała pali 'trójkę' i po 350km muszę się rozglądać za stacją. To taka bezpieczna średnia.

Warto natomiast pamiętać, że palić może mniej. I wiecej


Pamiętam nasze, Emek, rozmowy co do braku mocy w 250L, jeździe z tobołami pod wiatr etc. 300 to IMO zupełnie inny, lepszy silnik. Ciągnie naprawdę dobrze jak na takie maleństwo, na szóstce wciąż przyspiesza nawet pod wzniesienia i wiatr /bez tobołów/ no i na winklach jest duża radość a niska masa pozwala na dowolne korygowanie toru jazdy w zakręcie.

Dla niedowiarków mogę wkleić zdjęcie zegara w CRF z wczoraj ale będzie lepiej jak wkleję to zdjęcie. Strobus wie gdzie to jest podjazd jest fest a zjeżdża się trochę bokiem
Pikne plenery. Ja kulałem się T7 przez weekend po mazurach. Malo motocykli mijałem jeżdżąc swoimi szlakami - można powiedzieć że żadnego .

Muszę pomyśleć może nad jakimiś bardziej uniwersalnymi oponami do CRFki bo lubię nią jeździć - jednak przeloty na asfalcie troche zdzierają MC360 i Mitasa. Nie zawsze da się niestety wszystko off ogarnąć
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem