Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.06.2022, 13:13   #911
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,875
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 12 godz 29 min 0
Domyślnie

Mając WeCharge mam ceny za DC 2,2 AC 1,73 a Ionity za 1,64. Jeszcze jedna ciekawostka o której już wspominałem wcześniej. Jadąc o poranku w kierunku Chemnitz, przed Marienburgiem, znowu pojawił się stuk, jakby ktoś uderzył solidnym kawałkiem drzewa od spodu auta. Ponieważ w Marienburgu objawił się dealer VW to zajechałem z intencją zasięgnięcia opinii. W internecie już dawno znalazłem informację że VW zna problem i będzie przygotowywać jakieś rozwiązanie, ale mój serwis mimo dwukrotnego zapytania nie potrafił znaleźć tej informacji. Pan po wysłuchaniu krótkiej relacji w języku hoch deutch wspomaganego rękami i angielskim, wprowadził mnie na ścieżkę diagnostyczną, podniósł auto i pooglądaliśmy sobie je wspólnie od dołu. Później zaprosił mnie do kanarka gdzie w minutę znalazł podobny problem i sposób na jego rozwiązanie. Mam wrażenie, graniczące z pewnością że mój niemiecki był dla niego niezrozumiały, podobnie jak jego dla mnie, bo Szwajcarzy mówią specyficznie a ich gwara to było jakieś bulgotanie. Poszliśmy do pani z biura która władała angielskim i powiedziała mi to co wcześniej zrozumiałem z jego opowieści. Problem jest związany z baterią wysokiego woltażu i jest rozwiązanie podane przez VW, mam ten opis na wydrukuj, ale trzeba znaleźć miejsce z uprawnieniami do zrobienia poprawki. Nie jest to nic groźnego, powoduje tylko swego rodzaju dyskomfort. Podziękowałem za informację i ruszyłem w dalszą drogę.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 05.06.2022 o 15:16
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem