Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.06.2022, 01:42   #906
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,866
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 7 godz 25 min 43 s
Domyślnie

No a niby po co miałbym tam jechać? Nawet sobie uruchomiłem we charge w abonamencie. Niestety zrobiłem to na kolanie i przed Brnem na luzie z zapasem kilometrów chciałem odpalić ładowarkę i dupa. W Brnie już stresik większy bo zasięg mniejszy i tutaj znowu dupa. Myślę ki diabeł może Czesi się obrazili na we charge. No ale za Brnem już brnę że jak nie odpali to czekam do rana, była też opcja zamiast karty telefon. Zaglądam a tam karta nieaktywna, a ja już próbowałem wkurwiony dzwonić na infolinię. Wpisuję ponownie kartę którą wcześniej używałem i aktywowałem. Ponownie uruchamiam ładowarkę i dupa ale pomyślałem że aktywacja jeszcze nie dotarła i pięć sekund później działa . Podładowałem się na tyle aby dojechać do Ionity gdzie uzyskałem pierwszy raz 100 kW, może dlatego że bateria miała 9%. Jadę dalej.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem