Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.05.2022, 23:40   #4
Farmer


Zarejestrowany: May 2022
Miasto: Oleśnica
Posty: 32
Motocykl: RD07
Przebieg: 41000
Farmer jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 20 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
sranie po ścianie. sprzęgło to się w trialówkach rozkleja ale tam to jest pakiet jak w jakimś R4 1200.

jeśli masz silnik rozgrzany i nie możesz wrzucić luzu spróbuj wrzucać '0' póki moto się nie zatrzymało. na bank powinieneś wrzucić luz w górę i w dół.
po zatrzymaniu spróbuj patent z przygazówką na 1 czy 2 i po dodaniu gazu kiedy obroty zaczynają spadać daje się zrzucić na luz nawet w upartych motocyklach.

ALE - jeśli i tu i tu nie dajesz rady bo sprzęgło ciągnie to po prostu Ci nie wysprzęgla i coś jest zje... zdupczone.
Jasne, mogę próbować, tylko mam do zapłaty 2 koła za robotę i moto nie działa jak powinno ! Umówiłem się tak, że jeśli do 300 km się nie ułoży to będę reklamował. Ale mechanik stwierdził, że za części i tak będę musiał zapłacić - jeszcze raz. Trochę lipa bo przecież to nie moja wina, jeśli miał wątpliwości co do oleju, mógł po prostu go nie zalewać, albo powiedzieć mi, że nie daje gwarancji na innym oleju. Lecz moim zdaniem olej jest jak najbardziej OK.

Cytat:
Napisał Lis Zobacz post
Nawet gdyby sklejał (w co nie wierzę) to po kilku miesiącach, nie godzinach...
Żebym dobrze zrozumiał, jutro masz odebrać motocykl po naprawie sprzęgła ze sklejonym sprzęgłem?
On nawet nie po kilku godzinach, tylko od razu. Moto po złożeniu i ponoć klei na postoju.
Tak dobrze zrozumiałeś, jutro mam odebrać i sprzęgło klei.
Dlatego mam dylemat co robić. Bo jak odbiorę i nie ułoży się po 300 km to będzie powtórka, tylko ja mam znów płacić za części.

Ostatnio edytowane przez wierny : 27.05.2022 o 03:28 Powód: Połączenie postów.
Farmer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem