Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.05.2022, 15:50   #7
tomdiabollo


Zarejestrowany: Oct 2021
Miasto: Olkusz
Posty: 49
Motocykl: CRF1000
Przebieg: jest
tomdiabollo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 6 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał M5Q Zobacz post
Post pod postem bo mam i odpowiedź i następne pytanie.
Co do drogi R113 z przejściem Restelice - Strezimir - z lektury kosowskiego internetu wynika, że od strony Kosowa asfalt dociągnięto niemal do granicy.
Przejście przed zarazą w różnych latach było otwierane na różne, raczej krótkie okresy czasu, w 2020 zamknięte, w 2021 otwarte tylko od połowy lipca do końca sierpnia.
Droga biegnie przez tak malownicze okolice, że podejmę próbę jej zaliczenia na początku czerwca a efekt opiszę.

Zaczynam wybierać konkretne miejsca noclegowe, co do większości nie mam wątpliwości, mam jak na razie problem tylko z Sarajewem.
Czy Szanowne Forum poleci dobrą, sprawdzoną miejscówkę na jedną noc w centrum Sarajewa dla 2 osób i 2 motocykli w rozsądnej cenie?
Jak bedziesz Restelice - Strezimir to proszę Daj Znać czy to przejście jest czynne.Bo też jest w planach.
Plany podobne raczej i też asfalt bo Moja Żona nie lubi po szutrach jeździć. My Startujemy w tamte strony 11.06.22.
Do Zobaczenia gdzieś na trasie, wypatruj CB500X Czerwona i CRF 1000 tricolor niebieska na numerach. KOL
tomdiabollo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem