Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.05.2022, 11:56   #377
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,229
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 16 godz 30 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał midro Zobacz post
Nie kumam przeznaczenia pojazdów dwuśladowych i myślę, że nasza planeta byłaby lepszym miejscem gdyby wszystkie zostały zezłomowane.
A czym byś wtedy ciągnął przyczepkę z motocyklem, ha?

Cytat:
Napisał midro Zobacz post
Zawsze zaglądam do tego wątku i myślę, że jest potrzebny ponieważ działa na wyobraźnie, uświadamia jak ulotne jest życie i powoduje że jestem jeszcze bardziej rozważny poruszając się w ruchu drogowym na motocyklu.
Do tego akurat wystarczy Ci spojrzenie na swoje dłonie i wspomnienie dłoni Twojej babci kiedy dawała Ci cukierka albo banknot jak byłeś małym bomblem. Tak, życie jest ulotne, czas leci w prawo a nie w lewo i na dodatek skubaniec robi to ruchem jednostajnie przyspieszonym.

Może się trochę zagalopowałem z tym zamknięciem ale trochę lipa że ostatnio króluje tutaj głównie wklejanie linków do artykułów z prasy. Ten wątek bez analizy przyczyn wypadku i wyciągnięcia z takiej analizy konkretnych lekcji jest użyteczny jak lizak o smaku kupy.
__________________
"Jeżeli ktoś ci mówi że jesteś koniem to za pierwszym razem możesz się obrazić, za drugim razem dać w gębę, ale za trzecim razem już kup sobie siodło."
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem