Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.05.2022, 22:14   #2027
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,668
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał przemo77390 Zobacz post
Terenow to Wam pozazdroscic. Dolny Slask to nie mazowsze.
powtórzę za samym sobą - DŚ to najlepsze miejsce w Polsce. Może nie akurat Wrocek choć takie okolice Milicza, Twardogóry może i też są fajne, ale na zachód od Nysy, na południe od pasa Łagiewniki, Strzegom, Złotoryja, Bolesławiec zaczyna się takie eldorado dla oka, że po prostu bania jest mała. mieszkam tu w różnych miejscach od łebka, wychowałem się Boguszowie-Gorcach, które to miejsce samo w sobie jest pięknie położone i zaprawdę powiadam Wam, że przecie jeszcze do niemieckiej granicy... kotlina jeleniogórska, Sudety, Rudawy, Karkonosze, Góry Wałbrzyskie, poukrywane w górach małe wioski, setki kilometrów szutru, wąskie asfalty na półtorej auta, poniemieckie aleje śliw mirabelek, opuszczone pałacyki i majątki. Jezusie... życia nie starczy, żeby to wszystko zobaczyć i poznać.
Zróżnicowanie terenu, jest niesamowite i jeśli czegokolwiek brakuje to może z dwóch, trzech naturalnych jezior.

A jeśli wyjedzie się poza krajówki to wszystko to jest połączone ze sobą plątaniną dróg i dróżek na których próżno szukać odcinka prostej dłuższego niż 500m. Ot. Dolny Śląsk.

Za proszeniem zdjęcia całkowicie zdupy zrobione ale ja nie jestem dobrym woźnicą-fotografem. ciężko mi się zatrzymywać jak gdzieś jest ładnie. bo żeby było super ładnie to trzeba jechać

tych kilka klatek to tak ot... żeby było wiadomo, że było jeżdżone, taki stempel na osi czasu. wracając do tych paru zdjęć po jakimś czasie łatwiej uwierzyć, że nie do końca jutro wypada właśnie dziś i w mgnieniu oka minął rok...
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem