Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.05.2022, 16:55   #58
Robur82


Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Łowicz
Posty: 191
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Robur82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 23 godz 17 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
No i ból w tym, że cena dla grupy docelowej krojona pod imidż i sprzedawane możliwości niż faktyczną wartość. Marnie to świadczy o KTM i innych próbujących urwać kawałek rynku.
Ta cena Hqv wywalona imo w kosmos jakieś jednak jej możliwości w offie (mimo nadwagi) uzasadnia. Ceny pozostałych w jakiś nie pojętych dla mnie przyczyn, powiedzmy odbiega dziwnie, od względnie rozsądnej ceny małego vstorma.
Toć ich koszt wytworzenia podobny. I nie miejcie złudzeń że mają jakieś tam terenowe mozliwosci, no może poza terenowym lookiem. Komponenty zawieszeń pokazują do jakiej jazdy te motorki celowane.

Cheers rr
Rozumiem, że jedziesz po grupie KTM(absolutnie nie jestem ich fanem)
Tylko jaką mamy alternatywę do takiej 690/701, co ma seryjnie taki zawias i taką masę w tym segmencie ? PR7- nie ma specjalnie opinii na jego temat, niektórzy twierdzą że to składak/kundel(gdzieś na YouTube ktoś tak nazywał) ale jeżeli poskładany z dobrych podzespołów, dobrane te podzespoły i dobrze poskręcane nawet na hali produkcyjnej a"la stodoła to co w tym złego?
W ogule nie ma na rynku takiego 1dno cylindrowca, a dwucylindrowce to tylko t7, Aprilia z masą ponad 200kg i zwykłym zawiasem(w przypadku Tuarega w sumie nie wiem co ten zawias warty). Jak do T7 zamontuje zawias porównywalny do 890R, to cena grubo przeskoczy KTM.
Robur82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem