Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.04.2022, 22:22   #15
JacaBaca
 
JacaBaca's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Dziwnówek
Posty: 31
Motocykl: RD07a
JacaBaca jest na dystyngowanej drodze
Online: 16 godz 28 min 47 s
Domyślnie

...Cdn dokończę historie a później odpowiem na "miny"

Trochę nam się jeszcze zeszło na rozmowie o tym gdzie był ostatnio i takie tam męskie pierdolonko. Ubrałem się w stary/nowy skafander z motony kask na łeb i lecimy. Żona z synkiem za mną samochodem.
Nie doceniłem końcówki listopada i faktu że nocka robi się naprawdę szybko trasa raczej spokojna ale średnio komfortowa bo praktycznie cały czas przez las. Wszytsko po drodze szło sprawnie. Światła świeciły ujowo ale wyczytałem na forum że tak ma być. Czuc że się jedzie klasykiem napewno nie to co nowa AT. Ogólnie wszytsko szło bardzo sprawnie. 6km przed domem Afryka jakby zgasła niby świeciła ale nie było reakcji na manetkę jechałem na biegu.....
Idealnie z pomocą przyszedł mi zjazd do parkingu Dino marketu. Zjechałem zona za mną.
-Motocykl zgasł
-Jak to zgasł przecież świeci
-No świeci ale nie kręci.
Odrazu myśl Japierdole ale trafieja 😂 postałem tak z 3 minuty przełączając stacyjką no i w głowie już rozkmina ze musze jechać po przyczepę z najazdem która mam na innej działce ehhh... Mina zrzedła mi. Na to moja ukochana.
- Ale spój na to z innej storny chciałeś mieć hobby zajecie żeby przy tym motocyklu grzebać. Masz już pierwsze wyzywanie 😂😂
Serio ona dokładnie tak powiedziała.
Dobra przekręcam stacyjkę i mówię sobie w myślach TEROZ KURWA!!!
Królowa odpala od strzała i normalnie sobie chodzi. Nasze miny z Aśka bezcenne. Nie zastanawiając się ani chwili czym prędzej do domu bo może jej się zaraz coś odwidzi.
Cdn...
Nie wiem jakie miny robicie na tym forum ale jak coś to się nauczę
Czy to jest mina nie sądzę po tym jak wygląda wałek zdawczy ( fotki wrzucę wam na dniach bo zamówiłem dziś zębatkę zdawcza od Hondy i ogólnie chce wymienić napęd). Do tego dostałem nowy komplet e09 kufry, gmole są halogeny do nich też w zasadzie niczego jej nie brakuje i wszytsko działa. Przegląd nawet OC zostało po znajomym. On tego motocykla nie chciał sprzedać nie był nigdzie nigdy ogłoszony od kiedy był w jego posiadaniu. Także kolego nie trafiłeś. Ale domyślam się skąd ten jad. Pewnie kiedyś trafiła się ulepiona mina i została tylko frustracja.
Pozdro do następnego odcinka
JacaBaca jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem