Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.04.2022, 01:23   #8
JacaBaca
 
JacaBaca's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Dziwnówek
Posty: 31
Motocykl: RD07a
JacaBaca jest na dystyngowanej drodze
Online: 16 godz 28 min 47 s
Domyślnie

Dobran Panowie lekka przerwa mnie dopadła 🤣 naszczescie forum ma to do siebie że odkopuję się wpisy z nastu lat wstecz. Lecimy z tematem bo już po pierwszej 🤣

Wchodzimy do prawie pustego garazu przestronnego spokojnie na 4 wozy. I na środku stoi ona królowa nad królowy w szacie pięknej czernej eleganckiej z pomarańczowymi wstawkami ❤
Pytam się od razu z bomby: - co to jest? Kolega odpowiada / -Afryka - wiem że to Afryka ale co ona tu robi ty jeszcze jeździsz na motorze? (Kolega po wypadku) mówi że już nie jeździ że stoi tak od prawie dwóch lat odpalana co jakiś czas żeby sobie pochodziła. W ogóle nie myśląc co mi ślina na język kładzie wycedziłem - sprzedajesz? Dalej możecie się chyba domyśleć jaki jest final mojego spotkania ze starym znajomym. Dogadaliśmy cenę ale na koniec poprosiłem go o jeden dzień bo nie mam w zwyczaju kupowania czegoś z marszu lubię się przygotować sprawdzić. A tu trochę kupowałem kota w worku. Na następny dzień potwierdziłem że biorę. Doszedłem do wniosku że ten motocykl był od zawsze moimi marzeniem i chęć zakupu mowej nat w leasing gdzieś wyrosła właśnie na gruncie snów o starej Afryczce. Wrócilem po kilku dniach odbyłem pierwsza jazdę testowa w zasadzie nie wiedziałem czego się spodziewać. Raz nie jeździłem na moto o dobrych 7-8 lat nie licząc krótkiego epizodu z apirlla Pegaso. Trochę tarcza biła ale było to nic w porównaniu z moim sercem. Zakochałem się jeszcze bardziej i mocniej. Dźwięk strzelajcego dominatora i prowadzenie motocykla odrazu mi przypasowało. Wypisaliśmy papiery i do domu 70km po ciemku 😂....
Cdn
JacaBaca jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem