Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.04.2022, 23:16   #420
Horizon
 
Horizon's Avatar


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 285
Motocykl: GG ES700
Horizon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie

Thx za słowa uznania 8). Lece dalej, przednie kierunki do wymiana i tylna zębatka na 44 zęby. Będzie ogien.

Cytat:
Napisał Silv Zobacz post
teraz wygląda jakby miała z 34,3 KM
Zmodzę ECU to może ze 30 by zrobił xd.

Cytat:
Napisał matjas
Z gorszych rzeczy i trochę zaczyna mnie to martwić: zdarza się jej zgasnąć przy jakimś szybszym odkręceniu manety z wolnych obrotów. Najbardziej jak jest zimna. Czasami czknie i zdechnie. Ma ktoś tak czy ja mam taką nerwową prawicę?
matjas i sysiek - kilka razy miałem to samo z gaśnięciem na zimnym a potem chwila chechłania. Na grupie na FB to samo pisali - po prostu ten typ tak ma. Nie ma się.co martwić.

Cytat:
Napisał sysiek300
Czasem wskaźnik biegów się jakby zawiesza, powiedzmy zatrzymał bym się na 3-4 biegu, chcę zjechać na "postoju" do "N" to mi się kreska wyświetla, musze jakoś inaczej przeredukować góra-dól żeby załapało, dwa razy tak chyba byłem zmuszony mieszać wajchą, ale to nie jest normalna sytuacja więc pewnie i czujnik oszalał, oczywiście to jakiś przypadek 1-2 razy bo normalnie takich akcji nie robie
Mam to samo w tym motocyklu. Nie da rady na postoju zejść 2-3 biegi w dół. Trzeba redukować w trakcie jazdy po prostu.

Cytat:
Napisał Szajfus
Nieźle Horizon, sprzęcik domodzony jak ta lala.
Ja się mogę poskarżyć na forum że szyba i mocowanie ZETA dedykowane do CRF 300 jest totalną lipą w momencie kiedy mamy już podniesioną kierownicę.
Jest inny rozstaw śrub i nie pasuje do Accela. Czyli albo rybki albo akwarium. Jeśli zrezygnujemy z podwyższenia kierownicy to można zamocować szybkę jeśli mamy podwyższenie to nie mamy szybki. Niestety nie można rozwiercić szerzej otworów bo już nie ma gdzie wiercić.
Dobrze, że piszesz. Dlatego nie wziąłem szyby ZETA bo coś czułem, że będzie nie halo. Wolałem coś co jest mocowane do lag, bo na kierownicy za dużo gratów to nei zdrowo. Z kierą mam też ten problem, że chciałbym zmienić na ackesoryjną, ale wiąże się to z przedłużaniem linek, a na razie nie mam najmniejszej ochoty tego robić . Do tego mam już podwyższenie 50 mm accela które do nowej kierownicy nie będzie pasować i 200 zł pójdzie psu w d...
Horizon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem