Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.03.2022, 20:15   #31
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,835
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 1 godz 54 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
To akurat jest bardzo subiektywne - chcesz zmierzyć kąt pochylenia motocykla na bocznej stopce? Zmierz na główce ramy i wtedy możemy porównywać.
Ja po prostu nie chcę, żeby mi moto leciało na bok jak je postawię. Nawet w garażu mnie to wk....

Poza tym jak pisałem - mam ten dystans pod nakrętką regulacyjną. Łożysko ma około 4mm wysokości - to jest jakieś 2,5 obrotu nakrętką, których Muszel nie masz.

Zdjęcia zrobię to pokazę. W każdym razie stoi na tyle wysoko, że bez czarów stawiam ją na crossowo/trialowy podnośnik wsuwając go pod spód bez podnoszenia motocykla. Jest dobrze.

Tylko te plastiki są chujowe do bólu - nie było mnie chwilę i rzadko zaglądam to nie pisałem, że akurat na 100km jebnąłem się w lesie na prawy bok na gęstym błocie. Opony zrobiły się na slicka nie wydały zupełnie i jechałem nieco za szybko ale myślę, że max 20-25kmh. Prawy plastik dolny pękł w dwóch miejscach. Pokleiłem bo nowy kosztuje ponad tysiaka - zrobienie tego z jednego kawałka aż do góry z właściwym boczkiem to w ogóle jest pojebany pomysł.

Zatem jestem w trakcie rozkminy na temat gmoli i zamiany tej chujni plastikowej na dole na coś bardziejszego. Patrząc na ceny trzeba będzie zakasać rękawy.
BTW gmole z michą z USA czy Tajlandii kosztują podobnie - około 3k złociszy z przesyłką. Z USA jakieś 850USD wychodzi. Plus cło. I nie ma do zamówienia.

Czuję, że jeśli zrobię dla siebie i będzie ok to wychodząc na zewnątrz nie opędziłbym się od zamówień na ebay sprzedając to w Europie. Tylko kiedy...

Jeszcze jedna uwaga w edycie - byłem na myjni motkiem. Pierwszy strzał z lancy i naklejki z przedniego błotnika pofrunęły w pz..dó. Na wszelki wypadek uważajcie przy myciu całej reszty bo może być smutek.

m
Do kogo to?
Przepraszam jesli sie zle wstrzeliem ale od dlugiego czasu sie gubie
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem