Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.03.2022, 14:22   #157
PiotraSS

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Polska
Posty: 115
PiotraSS jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 15 godz 48 min 19 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawel250 Zobacz post
Cześć,
Mam kilka spostrzeżeń.
Gdybyś zdjęcia motocykli z kuframi robił z rzutu bocznego oraz przedniego lub górnego to lepiej byłoby widać proporcje kufra. Przy zdjęciach zrobionych pod kątem kufer dominuje i sprawia wrażenie wielkiego pudła.

Nigdzie nie wstawiłeś zdjęcia w jaki sposób zamontowane są mocowania do kufra centralnego.

Mam transalpa i fabryczną płytę. Czy wystarczy w niej przewiercić cztery dziury i zamontowac "kółka" ? Plastik utrzyma czy lepiej od spodu jakieś profile dać ?
Co daje ta dodatkowa płyta dodatkowo płatna ? Ona jest przykręcana do stelaża i chodzi o zwiększenie rozstawu kółeczek ? Wrzuciłbyś zdjęcia tej płyty zamontowanej na motocyklu ?

Skąd jesteś ? Czy jest możliwy odbiór osobisty po przymierzeniu kufra do motocykla czy robisz tylko na zamówienie ? Te kufry wydają się bardzo duże i raczej celowałbym w środkowy wymiar.
na stronie 2 jest pokazane mocowanie pod kufrem z użyciem płyty Touratech

zdjęcia to w większości zdjęcia przesłane od klientów, sam ich nie robię

płyta uniwersalna ma otwory pasujące do otworów oryginalnego racka/zadupka Transalpa 650
do innych moto należy płytę nawiercić wg potrzeb

płyta pod kufer jest już dodawana standardowo, po zmianie technologi wykonania płyta prostuję krzywiznę dna kufra, która powstaje w czasie obróbki technologicznej
wzmacnia również spód kufra

najbardziej poglądowo przy moto jest przyłożyć karton o zbliżonym wymiarze
dotyczy to również kufrów bocznych, bo moto zupełnie inaczej wygląda
bywa, że klienci wybierają za szerokie kufry w początkowym etapie zamówienia, a następnie wybierają węższe kufry

45/35/22 kufry boczne dają możliwość przejeżdżania w korkach bez stresu obcierki

poniżej wrzucam fotki z montażu kufra od jednego z klientów :



PiotraSS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem