Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.01.2022, 23:05   #6
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,888
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 5 dni 1 godz 27 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał marcos Zobacz post
Cześć,

Pierwszy raz pomyślałem o długiej wycieczce na motocyklu jak w tytule - Z Polski do Chorwacji przez Węgry, Potem do Serbii z wiytą w Medjugorie a następnie Do Lourdes we Francji przez nabrzeże Monako Góry

Czy ktoś robił tak długie trasy przez Europę i jest w stanie powiedzieć czy w 3 tygodnie z noclegami i przystankami da się coś takiego zrobić -> powrót z jakimś busiarzem motocyklem na pace z Francji



Może jest podobny topik na forum ? Ktoś pamięta ?
Opracuj trasę, potem podziel przez liczbę dni jaką masz na wycieczkę i wyjdzie ci średni dzienny dystans w kilometrach. Jak ci wyjdzie 300 na dzień to na lajcie, jak wyjdzie 500 lub wiecej to do ogarnięcia ale będziesz w ciul w siodle na dzień. Dostosuj średni dystans dzienny do tego czego oczekujesz i samo ci wyjdzie. Ja nie lubię być dłużej w siodle niż 8 godzin na dzień choć znam takich co są niezadowoleni jak nie jebną w dniówkę 1200 kilo. W 4 tygodnie robiłem po 15 tysi ale to nie jest przyjemna wyprawa tylko orka. Jesz, śpisz, srasz i jedziesz. Mało czasu na cokolwiek innego a nie o to chyba chodzi (choć każdy ma inaczej i niektórym właśnie o to chodzi). Sam sobie musisz znaleźć optymalną opcję.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem