Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.01.2022, 09:47   #110
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

wszystko zależy na co sobie możesz pozwolić, ale moim skromnym zdaniem pchanie kasy w ten motocykl mija się z celem bo piec dalej pozostanie po prostu osiołkowym pyrkaczem, który ma Cię dowieźć do celu tanio. dobrze jeśli świadomie kupujesz i nie oczekujesz rakiety. jeśli w połowie sezonu masz przykurcz w prawej łapie od ciągłego odwijania na maxa to trochę szkoda tego modzenia bo nigdy nie odzyskasz tych pieniędzy.

można wrzucić zawias z górnej półki i tonę świecidełek ale powoli zaczniemy się zbliżac do ceny 701 po wyprzedaży więc sobie odpowiedz czy to w ogóle jest właściwy kierunek.

sprężynę tył TRZEBA w tym motocyklu wymienić bezwzględnie. zamówiliśmy z paroma chłopakami sprężyny w HP - będą za jakiś miesiąc, więc jeśli się wahasz z zamówieniem to sugeruję nie czekać bo będzie tylko gorzej. cena samej sprężyny z wysyłką nie przekroczy 400PLN więc, jak dla mnie, jest to absolutnie kwota do przyjęcia. zważywszy na warunki nie mam zamiaru nawet nią jeździć nigdzie póki nie przyjdzie sprężyna na wymianę. aż mnie oczy bolą jak patrzę na tą podkuloną dupcię od samej wagi moto.

jeśli w połowie sezonu stwierdzisz, że motocykl Ci pasuje a tył wciąż jest niedotłumiony itd zawsze możesz dokupić /jak mniemam/ sam amor.

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem