Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.01.2022, 22:29   #622
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,857
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 20 godz 34 min 12 s
Domyślnie

Ja ten asfalt już wcześniej miałem, tylko był gorszej jakości. Teraz w porównaniu do asfaltów w okolicy, mamy najlepszy. Trzy warstwy asfaltu, podbudowa z kamienia słusznej grubości, poprawiony przepust, ten który był prowizorycznie poprawiany po tych betoniarkach o tirach nie wspomnę. Dodatkowo dołożyli jeden przepust u sąsiadki u której zawsze jezioro się robiło na polu. Gdyby jeszcze wody polskie za rowy się wzięły, to może i poziom wód gruntowych ustabilizowały się na niższym poziomie. Auto bez widocznych uszkodzeń, tylko ślad podeszwy na szybie . Kasa oczywiście że z naszych podatków, burmistrz dostał kasę po katastrofalnej powodzi kanału strumień , to musi je na coś wydać. Na ten odcinek jak znalazł, martwi mnie tylko że to wszystko tak na zasadzie zalepiania dziur, bez żadnego dalekosiężnego planu, no ale tak to chyba tylko w Szwajcarii. Tam jak robią drogę to już wiedzą że za osiem lat też ją będą robić. Nie mówię że to nie jest fajne, ale moje zdanie jest takie, że tam powinna być porządna szutrówka. Solidna podbudowa i na to warstwa końcowa z kamienia, w każdym momencie można poprawić małym kosztem. Jak nam w poniedziałek zrobią strych to może się wybierzemy w BN aby pochodzić śladami Chinooka, znaczy wilczym śladem.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg E0AF80AE-E84C-451C-BF91-8B95FB3FF06E.jpg (1.00 MB, 20 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem