Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.01.2022, 17:38   #1212
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,963
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 4 godz 5 min 18 s
Domyślnie

Granice PL SK H HR, tylko Chorwaci chcieli zaświadczenie o szczepieniu na pozostałych granicach nikogo. Z HR prom do Ancona i zaczęły się akcje. Testu nie miałem ponieważ przejeżdżając tranzytem przez IT takowy nie jest wymagany. Zadeklarowałem że celem podróży jest San Marino. Były groźby, prośby i nawet chwilowe zatrzymanie. Ale testu nie zrobiłem, co by danego słowa dotrzymać to w RSM byłem zatankować.
Mając na uwadze że euro kołchoz bierze za przykład IT, wszczepili ponad 80% obywateli, dziennie robią po 500/700 tys. zastrzyków. To pewnie tylko kwestia niedalekiej przyszłości że tak samo będzie w innych krajach. Żeby móc przebywać w przestrzeni publicznej i pójść do pracy dwie dawki i na ryju maski fp coś tam. Od dziś w IT żeby wejść do knajpy, teatru, kina, pociągu, autobusu, urzędu trzeba mieć trzecią dawkę. Osoby nie zaszczepione w wieku od 50 lat w górę mają 10 dni od dziś żeby zgłosić decyzję o nie poddaniu się szczepieniu i nie będą mogły opuścić miejsca zamieszkania. Dwa lata temu pisali „andra’ tutto bene” i śpiewali piosenki……
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem