Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.10.2021, 08:59   #229
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
Zgadzam się, jestem przykładem wystraszonego człowieka, który w obawie przed nieobliczalnymi politykami obliczył, że PV pozwoli mu spać spokojnie przez 15 lat. To nie zasługa mojej eko świadomości - bo w panelach wiele eko nie ma, to zasługa zastraszania społeczeństwa i wymuszania na nim konkretnych działań.

Przepraszam Nabru za wpis niezgodny z tematem. W dalszej części będzie zgodny.
Jak zobaczę paliwo po 7zł/l to na poważnie pomyślę o zmianie żony auta na Leaf'a 1 - też będzie to zasługa polityków, nie mojej eko świadomości, ja dalej będę turlał się dymiącym T4
Ale czy to nie przeciwnicy aut elektrycznych na swych sztandarach wywieszaja glownie ECO postulaty? Z tego co widze glownym atutem wymienianym tu jest ekonomia nie ekologia.


Cytat:
Napisał El Kowit Zobacz post
Dubel, krótko wytłumaczę Ci, na czym polega Twoja ocena postępu. Tylko to będzie mały rebus.
Zgodnie z Twoim tokiem myślenia, będziesz mógł kupić sobie elektryka jakiego chcesz ale obowiązkowo do niego konia.
Taka to jest właśnie polityka akceptowanego przez Ciebie "postępu".
Cechuje to ludzi o określonym poziomie dobrobytu i konsumpcji.

Tych, których tak krytykujesz (z oczami przy własnym nosie) nie zabraniają Ci kupna czegokolwiek. Kupuj za swoje a jak Ci nie styknie w portfelu na luksus to weź sobie kredyt. Nie zmuszaj nas do dopłacania do Twoich "fanaberii".

P.S.
Novy, widzisz jak zaopiekowano się twoją wolnością? MUSISZ kupować tv bo rynek się wywróci.
Tylko rynek się nie wywróci, bo rynek nie znosi próżni. Wystarczy wygenerować modę na nieoglądanie tv i pozamiatane z telewizorami będzie.
To teraz ja Ci wytlumacze

Ale kto mi doplaci i gdzie, jak tylko zdradzisz mi te tajemnice lece zamawiac auto moze byc nawet koniem.

Niestety musze Cie sprowadzic na ziemie, w moim kraju nie ma niczego takiego jak doplaty czy tez zapomogi na elektryka. Samochody elektryczne w Norwegi sa tylko mniej opodatkowane i to tyle

Tak ze ten, czekam na dalsze riposty no i moze jakies wycofanie sie ze swych slow o zmuszanie kogokolwie do doplacaniania do swoich fanaberi
  Odpowiedź z Cytowaniem