Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.10.2021, 15:00   #221
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 3,133
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 2 dni 20 godz 23 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
nowe ma zastąpić stare i basta. W imię ekologii... mam nadzieję, że teraz mnie dobrze zrozumiesz.
Ależ ja to rozumiem, tylko nie ja kreuję politykę państw w zakresie EV. Nie ja jestem odpowiedzialny za reklamy tychże samochodów zaznaczające ich eko charakter, nie ja ograniczam wjazd samochodom ICE do centrów miast. Mam prawie zerowy wpływ na powyższe jak i pewnie Ty i inni. Jedyna wina, którą można mi przypisać to głosowanie w wyborach.

Ale ci, na których głosujemy i którzy ustalają powyższe to nie są żadni Oni. To w większości ludzie, którzy urodzili się pośród nas. Nie sądzę, a by FAT było od wylewania frustracji na polityków. Do tego są inne mechanizmy. No chyba, że mamy na FAT jakiegoś wójta, burmistrza, może nawet posła...

Więc tak długo jak będziemy rozmawiać ze sobą "na poziomie" bez wycieczek politycznych, czy osobistych przytyków, będzie OK. Internet jako medium niewerbalne też w tym nie pomaga, ale niestety odległość nie pozwala mi na spotkanie przy ognisku i piwie z Tobą i innymi Forumowiczami by się lepiej poznać. Może wtedy zmienilibyśmy zdanie o sobie...
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem