Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.09.2021, 14:36   #19
radiolog
 
radiolog's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,118
Przebieg: 30 000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 3 dni 12 godz 25 min 56 s
Domyślnie

Teraz jestem mądrzejszy , zawsze trzeba zapłacić frycowe i tyle.
Trzeba zdjąć kask, zakodować żeby nie podnosić głowy , obniżyć szybę, najlepiej przeźroczystą i na spokojnie i listonosza się da. Najlepiej tez gdyby chociaż wstępnie Cię poinstruowali jak to zrobić , wystarczyło zapytac czy już to zrobiłeś, jak nie to pokazać, a nie kiwnąć ręka żeby sobie wjechać .
Wczorajsza obsługa sklandalicznie nieprofesjonalna, łaskawie jeden pomógł jak schylony nie mogłem dźwignąć moto.
Budowa platformy nie pozwala chyba na ustabilizowanie motocykli na wyższym poziomie i dlatego są na dole. Po Austrii i Niemczech na gorze mogą jechać i busy do 2.05 m, ale do Livorno już chyba nie, bo nie mogłem wykupić biletu dla Forestera
Po moim przejeździe kilka rad/uwag
1 wjazd opisany, zawsze pchajcie się na pierwszego , wtedy długo się jedzie, ale pierwszemu zjeżdża
2 kuszetka jest bardzo spartańska , z minimalna ilością miejsca, bierzcie tylko szczoteczkę i pastę i ręcznik , bo na żadna inna higienę nie ma miejsca.
3 w dwójkę to raczej dopłaćcie 120 euro i bierzcie wagon sypialny, tak to wielka niewiadoma z kim śpicie, No chyba ze jesteście w czwórkę lub szóstkę to wtedy cały przedział Wasz
4 zapomnijcie ze się wyśpicie, budzi Was ciagle błędnik , no chyba ze ktoś ma twardy sen i ma w nosie czy się coś rusza .
5 To opcja tylko na dalekie trasy , Feldkirch-Wiedeń to skórka nie warta wyprawki , lepiej pojechać na kołach.

radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem