Wątek: Będzie CRF450L
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.09.2021, 06:11   #295
44FG


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa
Posty: 603
Motocykl: CRF1100L AS, Husqvarna 701 Enduro, KTM 890 Adv R
44FG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 8 godz 37 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał SikorP Zobacz post
Wchodzimy w filizoficzne dyskuje typu co kupić żeby był dobry dual. A wybór w brew pozorom marny jest.
No więc właśnie. I tu leży pies pogrzebany. Rozważam tylko nowe, ewentualnie 2-3 letnie motocykle, po prostu chcę aby to była współczesna konstrukcja (zawieszenie, hamulce, rama) i nie mam czasu siedzieć i przy nim dłubać, wolę ten czas poświęcić na jazdę. Dla mnie taki dual musi być na tyle lekki abym mógł jechać samemu i dać radę go wyrwać gdziekolwiek wpadnie (czyli +/- te 150kg), zgrabny w off i nadawać się do strzelenia 500km jednego dnia po czarnym jak trzeba będzie gdzieś dojechać. I to wszystko z możliwością zabrania mandżuru na kilka dni w tym sprzętu kempingowego (coś a'la rogal).

I tu wybór (powtarzam, chodzi mi o nowe sprzęty) jest tak naprawdę ograniczony. Z uwagi na wagę dotyczy wyłącznie sprzętów 1-cylindrowych. Mamy 690/701, mamy taką 450L czy KTM EXC 500 (właściwie nierealny do kupienia w PL) a idąc dalej jakieś CRF300. Klx 300 wciąż nie ma a dla mnie WR250 to już w moich kategoriach liść a nie dual.
44FG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem