Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.09.2021, 00:59   #20
krytek


Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Bochnia
Posty: 159
Motocykl: nie mam AT jeszcze
krytek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 18 godz 38 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał intruz_ Zobacz post
Również podziwiam przejechanie tych najtrudniejszych odcinków tak ciężkim moto, choć widzę że pogoda była łaskawsza niż w naszym przypadku. Byliśmy w połowie czerwca i okazało że chyba jako pierwsi lub jedni z pierwszych w tym sezonie, jechaliśmy tym odcinkiem. Dopiero na końcu się dowiedzieliśmy że czerwiec nie jest najlepszym terminem na TET w Rumunii, tym bardziej że w tym roku zima się przeciągnęła. Naszym założeniem było TET, ale po tym co zastaliśmy na początku też pomieszaliśmy trasy z ACT Romania i później już było ok. Niestety chyba wielu z nas sugeruje się trochę Polskim TET oraz ogólnym założeniem trasy. Rumunia to weryfikuje i w zależności od pogody, niektóre odcinki nadają się co najwyżej na liścia bez bagażu.

To nieco krótsza od filmu powyżej nasza relacja z Rumunii, na której widać odcinek, który przysporzył najwięcej problemów.

https://youtu.be/jqiPeVuT-Lk

Super film
Oglądałem kiedyś filmik tego rumuńskiego testera motocykli co niedawno miał wypadek i zginął - tak mi go szkoda - lubiłem jago filmiki jakie robił , aż cieszko uwierzyć … to Was ma na filmiku jak się spotkaliście i widze ze tez Wy jego - fajnie
Rumunia jest taka wciągająca - tyle razy tam byłem i znowu chce wracać …
Pozdr
krytek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem