Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.08.2021, 05:55   #43
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 26 min 0
Domyślnie

Koniec /mój/ jest bliski. Etap tynków wewnętrznych powoli zamykamy więc na przełomie miesiąca przechodzimy do instalacji podłogówki i wylewek. Po bojach z terminem realizacji zamówienia na okna, udało się je dzień przed wejściem tynkarzy wraz z roletami zamontować. Montaż ciepły jednostronnie od zewnątrz a taśma oczywiście zaraz po oklejeniu zaciągnięta klejem co by od UV ją samą jak i pianę ochronić. Cały strych zawalony materiałem do termoizolacji /ponad 200m2 Termo Organiki 20cm. na elewację, prawie drugie tyle Genderki EPS 100 na podłogi i 300m2 wełny Ursy i Knaufa w rolkach po 15cm. - towarowy mix bo ceny szaleją więc kupowałem to co w "promocji"/. Udało się ogarnąć temat oczyszczalni czy jak niektórzy wolą szamba z rozsączeniem, poszła dwukomorowa 3.000 l. na zbiorniku Metrii + trzy nitki po 16 metrów w "bogatej" obsypce /blisko 30 ton płukanego żwirku/. Po niedzieli zakładamy bramę garażową i drzwi "na zaplecze", montaż głównych/wejściowych będziemy ogarniać po wylewkach. W środę przychodzą do PV - dach od południa 26 paneli/380W, Szkodnik obłatwił jakąś ekipę chyba "na fuchę" bo cena niby z dupy, 29 klocków za całość na Ja Solar JAM60S20-380/MR + Growatt 9000 chyba TL3X + ten cały wymagany od jakiegoś czasu przez PSP "wyłącznik główny". Będę patrzył na ręce bo ta "promocja" jest mocno podejrzana. Lecę zacierać bo tynk wysycha
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem