Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.08.2021, 22:41   #28
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,100
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 5 dni 16 godz 22 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał OskarM Zobacz post
Ogólnie moje wrażenia z pół namiotowych w sezonie są przykre - tłok, kamperiada, brak kultury pola namiotowego (tj poszanowania że są inni wokół) . Są miejsca lepsze i gorsze, ale im gorsze warunki sanitarne - tym spokojniejsze pole.

Po objazdówce z tego tygodnia:
Radków (Strzeliniec) - duże pole, nie za dużo ludzi, sanitariaty - są, mało, stare, ale bezpłatne prysznice, nie zawsze ciepła woda. Do sklepu 10min nogami, drzewa, wiata na posiłki, staw i kajaczki.

Ośrodek Olza niedaleko Ostrawy/Wodzisławia Śl. - to jest Mielno dla Ślązaków - dmuchańce, cymbergaje, boisko itp itd - omijać, chyba, że to wypad z dziećmi. Sanitariaty i prysznice czyste, ale prysznic 5pln/5min. Spałem tam tylko dlatego, że akurat w tych okolicach niewiele jest do wyboru.

Cypel Krościenko - duże pole, brak /mało cienia, sanitariaty i 2 prysznice zdezelowane, ale są, płatny prysznic 5pln/5min. Ładnie położone, rzeka, dużo miejsca, można się nieco na uboczu rozbić.

Dwa lata temu byłem jeszcze w Miłkowie koło Karpacza, nie pamiętam jakie warunki tam były, pole jest niewielkie, ale to świetny punkt na wypady np w Rudawy czy Karkonosze.

Pozdrawiam
Oskar

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
z Radkowa wróciłem właśnie wodę ciepła miałem zawsze ale za to papieru potrafi braknąć.

A w olzie raz byłem na zlocie trampkowym wiec sie nie wypowiem mnie ośrodek nie jara bo mam tak blisko ze nie ma sensu na campa jechać
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem